۳۰
تیر
0

حضور سلینو کاله در دومین کنگره بین المللی توسعه روابط اقتصادی در حوزه سلامت

دومین کنگره بین المللی توسعه روابط اقتصادی در حوزه سلامت با محوریت کشورهای اسلامی در روزهای پنجم ، ششم و هفتم اسفند ماه سال جاری در محل همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید .

20170225_175005  

این رویداد که با حمایت دبیرخانه توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی و با همکاری مرکز تجارت بین الملل سازمان همکاری های اسلامی ، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و با حضور برخی از مسئولان ارشد دولتی و خصوصی ایرانی و خارجی از سایر کشورهای اسلامی برگزار گردید ، به عنوان یکی از موثرترین رویداد های در حال رشد برای ایجاد فرصت مناسب و ارزش آفرین برای بسط و توسعه ارتباطات بخشهای دولتی و خصوصی در کشورهای اسلامی می باشد .

20170225_151939

این گردهمایی به دلیل ایجاد فضایی مناسب برای ارائه محصولات و خدمات شرکت کنندگان به بازارهای نوظهور کشورهای اسلامی ، ملاقات با افراد کلیدی و تصمیم گیرنده در زمینه های مربوطه و دریافت آخرین اطلاعات موجود در حوزه سلامت کشورهای اسلامی در محورهایی چون بیمه ، خدمات و سلامت عمومی ، گردشگری سلامت ، دارو و تجهیزات پزشکی ، سبک زندگی سالم ، محیط زیست ، صنایع غذایی ، ورزش ، طب سنتی و گیاهان دارویی و توسعه روابط دانشگاهی و فناوری ، حائز اهمیت است .

20170225_175120

دبیرخانه این کنگره پس از تجارب موفق و شایان توجه در دوره گذشته با حضور نمایندگان بیش از 40 کشور اسلامی و بهره مندی از حمایت های بی دریغ سازمان ها و نهادهای خصوصی و دولتی ، در سال جاری مترصد فراهم آوردن فرصت بهره مندی هر چه بیشتر برای فعالان حوزه سلامت است .

20170225_174652

در مراسم اختتامیه این کنگره از برگزیدگان سلامت در حوزه های مختلف تجلیل شد که از شرکت کاله به عنوان برند برتر سلامت در حوزه صنایع غذایی با اعطای لوح یادبود ، تقدیر به عمل آمد .