نیمروی نان تست

مواد اولیه

تخم مرغ

کره

نان تست

نمک

فلفل

آویشن

طرز تهیه

بگویید ببینم، با آموزش یک غذای سبک و خوشمزه موافقید؟ درست کردن این غذا خیلی راحت است و به عنوان صبحانه، عصرانه یا میان‌وعده‌ای مقوی می‌توانید آن را نوش جان کنید.  با همراه باشید تا طرز تهیه نیمرو با نان تست و کره را یاد بگیرید.

مواد لازم برای نیمروی نان تست

تخم مرغ

کره

نان تست

نمک

فلفل

آویشن

کمی خلاقیت که باید در مرحلۀ آخر اضافه شود

طرز تهیه نیمروی نان تست

اول به تعداد نفرات نان تست آماده کنید و داخل آن‌ها را به هر شکلی که دوست دارید، با قالب یا با چاقو برش زده و خالی کنید.

طرز-تهیه-نیمروی-نان-تست

حالا به مقدار لازم کره را داخل ماهی‌تابه، روی شعلۀ ملایم آب کنید و نان تست‌ها را داخل آن قرار دهید. سپس هر تخم مرغ را داخل یک نان تست بشکنید.

نیمروی-نان-تست-بدون-گلوتن

قبل از اینکه تخم مرغ‌ها بپزد نمک و فلفل و آویشن را روی آن‌ها بپاشید. اگر یادتان باشد در لیست مواد لازم کمی خلاقیت هم نوشته بودیم. در این مرحله می‌توانید مواد دیگری را هم به این ترکیب اضافه کنید. برای مثال کمی کالباس خرد شده و پنیر موزارلا نیمروی نان تست شما را خوشمزه‌تر می‌کنید؛ به هر حال انتخاب با خودتان است.

صبحانه-نیمروی-نان-تست

نان تست‌ها را به آرامی داخل ماهی‌تابه جابجا کنید تا سفیده تخم مرغ به خوبی بپزد.

خب، نیمروی نان تست شما آماده است؛ حالا می‌توانید آن را با سبزیجات تزئین کرده و سرو کنید.

نیمروی نان تست را می‌توانید به عنوان یک وعده غذایی خوشمزه و دوست‌داشتنی برای کودکان نیز تهیه کنید. در ضمن اگر جزو افرادی هستید که نمی‌توانید نان و مواد غذایی حاوی گلوتن میل کنید نگران نباشید؛ نان تست‌های بدون گلوتن سلینو کاله این مشکل را حل کرده‌اند. به جای نان تست‌های معمولی می‌توانید از نان تست بدون گلوتن سلینو کاله استفاده کنید، بدون آنکه نیازی به تغییر دستور غذا باشد.